Taksim Masaj Yerleri

masaj bayan

Taksim Masaj, İstanbul Taksim bölgesi binlerce insanın yaşadığı ve binlercesinin de çalıştığı İstanbul’un en kalabalık yerlerinden biridir. Bu bölgede çalışanların iş yükünün daha fazla olmasıyla birlikte kişi başına düşen stres oranı da oldukça fazladır. Bu stresi çözmenin en garanti yolu ise elbette ki masajdır. Taksim lokasyonunda bulunan kişiler Taksim masaj olarak internette arama yaptıklarında bölgedeki en iyi masöz ve masörlere ulaşma imkanına sahiptirler. Kaliteli bir masaj ile günün tüm stresini atmayı kim istemez ki?
Masaj Salonu Taksim
Taksim’de masaj salonu Taksim adı altında pek çok masaj salonu vardır ki bunların hemen hemen hepsi de son 5 yılda kurulmuştur. Şehir hayatının getirdiği stres, sıkıntı ve sinir gibi etkenlerin insanları fazlaca etkilediğini gören kişiler, bu bölgede en büyük eksiğin bir masaj salonu olduğuna karar vererek bu salonları açmışlardır. Gerek bölgede yaşayan ve çalışan halkın gerekse bölgeye gelen yerli ve yabancı turistin çokça tercih ettiği bu masaj salonlarında çalışan kişiler genellikle alanında uzman olarak nitelendirilen masörler ve masözlerdir.
Masörler ve masözler belirli bir dönem masaj hakkında teorik ve pratik dersler almış, insan vücudunu oldukça iyi bilen kişilerdir. Bu kişiler eğitimler sonunda masaj uzmanı sertifikaları alarak dünya genelinde çeşitli mekanlarda işe başlarlar. Kadın masaj uzmanlarına masöz, erkek masaj uzmanlarına ise masör denilen günümüzde, ülkemizde genelde masözler hizmet verirler. Genelde Asya Kıtasından gelen masözlerin görev yaptığı ülkemizin büyük masaj salonlarında danışanların ağrı bölgeleri ve ağrı şiddetlerine göre hangi masajın yapılacağına karar verilir. Ülke genelindeki masaj seanslarının ücretleri değişkenlik gösterse de Taksim masaj salonları genelindeki seans ücreti 1 saat 300 Türk lirası olarak belirlenmiştir. Bu ortalama bir fiyattır.
Masaj salonlarında çalışan masörler ve masözler her çeşit masaj hakkında uzmanlaşmış olan kimselerdir. Fakat ülkemizde çoğunlukla yapılan birkaç masaj türü bulunur. Bunlar spa masajı, klasik masaj, bacak – boyun – sırt masajı ve spor masajıdır. Bu masajlar normal şekilde yapılabileceği gibi aroma terapik yağlar denilen faydalı yağlar ile ya da sıcak taşlar ile yapılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Escort ataköy |