Taksim Spa

Taksim Spa
Taksim SPA merkezi her türlü masaj, sauna. buhar odası, hamam, pedikür, manikür, saç bakımı gibi hizmetleri tecrübeli ekibi ile siz değerli müşterilerine vermektedir. Tüm bu hizmetlerin yanı sıra bir vitamin bar bölümü de bulunmaktadır. Bu bölümler müşterilerinin her türlü ihtiyacını karşılayamaya yönelik hizmetler verdiği gibi her bölümle bulunan uzmanlar profesyonel bir şekilde müşterileri ile ilgilenmektedir. Tüm hizmetleri 7 gün 24 saat almanız mümkündür. Ancak gelmeden evvel randevu almanız daha iyi hizmet verilebilmesi açısından önemli bir husustur. Randevu aldığınız takdirde yetkililer size daha iyi vakit ayırabileceklerdir. Bu sayede kaliteli hizmet alabilmeni mümkündür.
Bakırköy SPA merkezine üye olarak bir çok hizmetten ayrıcalıklı bir şekilde yararlanabilirsiniz. Üyelik sayesinde birden fazla hizmeti uygun fiyata alma imkanına sahip olursunuz. Üstelik tüm bu hizmetleri almanız için yetkililer size uygun gün ve saatleri uygun olarak belirlemektedir.
Taksim SPA Hizmetleri
Merkezimizde verilen hizmetler arasında en çok tercih esilenlerden birisi masajdır. Masaj çeşitleri birçok olmakla birlikte kişiye özel olarak masaj yapımı mümkün olmaktadır. Masaj yaptırırken ayak problemli olanlara varisleri bulunanlara özel ayak masajı yapılmaktadır. Bu noktada özel kremler devreye girer. Taksim SPA merkezinin verdiği bir başka hizmette sauna hizmetidir. Sauna sıcaklığın etkisi ile cildi ölü hücrelerden arındırarak temizlemekte ve canlandırmaktadır. Aynı zamanda Türk kültüründe eskilerden bu yana bulunan hamam da aynı etkiyi gösterir. Hamam hizmeti alırken kese isteyebilir bu hizmetten de yararlanabilirsiniz. Masaj ve sauna sonrasında manikür ve pedikür yaptırarak bakımınızı tamamlayabilirsiniz. Merkezin verdiği bir başka hizmette cilt bakım hizmetidir. Bizzat güzellik uzmanlarının kontrol ve denetiminde verilen cilt bakım hizmetinde cildinize özel olarak hazırlanan yağlar kullanılmaktadır. Bu sayede cildinizin ihtiyacı karşılanarak gerekli nem dengesinin koruması amaçlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Escort ataköy |